تدریس به صورت آنلاین:

تدریس از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به همراه صوت، تصویر و ویدیوی آموزشی و تصویر مدرس در صورت نیاز میباشد.

در این روش مدرس (سعید طوفانی) راس ساعت هماهنگ شده آنلاین و با دانشجو در یکی از نرم افزارهای تلفن همراه مانند Skype, Telegram, Line, Viber در ارتباط خواهد بود.

هم اکنون بیش از صد دانشجو در حال تکمیل مراحل آموزشی خود از این طریق با استاد طوفانی میباشند. در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید و یا فهرست کلاسهای آنلاین را مشاهده نمایید.

 

 

 

تدریس به اشخاص:

چنانچه متقاضی کلاس خصوصی هستید، میتوانید شرایط مورد نظر خود و موضوع آموزشی را با مدرس (سعید طوفانی) درمیان بگذارید و تماس بگیرید.

 

 

 

تدریس کارگاهی:

با توجه به کمبود وقت افراد شاغل و نیاز جمعی برای بروز شدن در موارد آموزشی، تدریس به صورت کارگاه های دو یا سه روزه توصیه میشود که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و طی 6 ساعت افراد میتوانند به سطح قابل قبولی از دانش عملیاتی برسند. برای درخواست با سایت تماس بگیرید.

 

 

 

دوره های آموزشی کوتاه و طولانی مدت:

چنانچه برای سازمان و یا شرکت خود نیاز به آموزش کوتاه و یا درازمدت دارید با دریافت مشاوره و طراحی دوره مفید بهره وری حداکثری داشته باشید. دوره های کوتاه یا درازمدت بر اساس تعداد نفرات شرکت کننده از نظر زمانی طراحی و برای شرکت کنندگان باید زمان تجربه عملی را نیز در نظر گرفت. در صورت نیاز به مشاوره تماس بگیرید.

 

سعید طوفانی اصل

تولید کننده رسانه - استاد دانشگاه

English

Farsi

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صاحب آن است